Elif Göktürk

2005 yılında başkent universitesi kompozisyon ve teori bölümünü burslu olarak kazandı.2006 tarihinde bakü müzik akademisine girmeye hak kazandı.Eğitimini 2011 yılında tamamladı.Gövher hüseynova ve Aida Tağızade gibi ismlerden eğitim alan Göktürk 2012 yılında yurda geri döndü. Küçük yaştaki öğrencilere müzik eğitimi ve konservatuara hazırlık kapsamında deneyimli olan hocamız kendini bu alanda geliştirmiştir.

 Yasemin Tanrısever

Öğrenimini ortaokul, lise, üniversite Mimar Sinan Devlet Konservatuarı piyano bölümünde tamamlamıştır.Hülya Ardıç, Ercan Saydam’dan piyano eğitimi almıştır. Eğitim verirken kulandığı metodlar arasında F.Beyer, Carl Czerny, Clementi,bastien,Johann Sebastian Bach,Schumann, W.A.Mozart vardır.Ayrıca çeşitli konser ve müzikallerde yer almıştır.Aktif olarak Taksim Sanat’ta Piyano Eğitmenliği yapmaktadır.

 Hande Everes

Müzik hayatına Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Üflemeli ve Vurmalı Çalgılar Ana Sanat Dalı / FAGOT bölümünde başladı bu okulda lise eğitimini tamamladıktan sonra Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuarı Kompozisyon ve Orkestra Şefliği Ana Sanat Dalı / KOMPOZİSYON Sanat Dalı ve piyano Ön Lisans eğitimini birincilik ile tamamladı Sinan Çetin Plato Film Okulu: Tiyatro Atölyesinde bu eğitimleri aldı.Hande hocamız ayrıca sahne deneyimlerini öğrenciler ile paylaşmaktadır.Sahne duruşu, repertuar, Sesi ekonomik kullanma gibi konularda eğitim vermektedir.

 

Sende Yapabilirsin! Tecrübeli eğitmen kadrosu ve samimi eğitim ortamı ile özel piyano eğitimi ayrıcalığını yaşayın.